معرفی پلاگین یواست

اگر به دنبال یک پلاگین کاربردی برای سئو و بهینه سازی سایت تان هستید، قطعا اسم پلاگین یواست را شنیده اید. پلاگین Yoast یکی از بهترین افزونه های وردپرسی است که از آن برای سئو و وب مسترینگ سایت می توان استفاد کرد.

نصب ورژن دلخواه پلاگین یواست

اگر شما هم وردپرس تان را آپدیت نکرده اید، یا موقع نصب پلاگین یواست از مخزن وردپرس با خطا مواجه می شوید که آخرین ورژن این پلاگین قابل نصب نیست، مجبور هستید ورژن های قبلی آن را دانلود و به صورت دستی نصب کنید.

حال چطور ورژن های قبلی و کامل پلاگین یواست را پیدا کنیم؟

شما با استفاده از مخزن وردپرس، و از این لینک می توانید براحتی هر کدام از ورژن های پلاگین یواست را خواستید دانلود و روی سایت تان نصب کنید.

دانلود ورژن های مختلف پلاگین یواست

نصب ورژن دلخواه پلاگین یواست

در صفحه باز شده، قسمت پایین صفجه یک لیست باکس طبق عکس زیر مشاهده می کنید که با باز کردن آن لیست ورژن های مختلف را می بینید. هر ورژنی که می خواهید را انتخاب کرده و گزینه دانلود رو بزنید. فایل زیپ پلاگین یواست دانلود شده و می توانید در پیشخوان وردپرس آن را نصب کنید.

آموزش رایگان پلاگین یواست Yoast

ما در استودیو فرشید، دوره آموزش پلاگین یواست را به صورت رایگان و ویدئویی در آموزش داده و در اختیار شما گذاشتیم. اگر شما هم علاقه مندید می توانید دوره رایگان آموزش yoast را دانلود کنید.