معرفی 3 گجت کاربردی برای زنان 2023

معرفی 3 گجت کاربردی برای زنان 2023

گجت ها به محصولات جدید اختراع شده می گویند که امکانات بسیار زیادی دارد و می تواند نیاز های انسان ها را به خوبی برطرف نماید. در این مقاله 3 گجت کاربردی برای زنان در سال 2023 را به شما معرفی می کنیم که بتوانید در زندگی روزمره تان از آن استفاده کنید.

گجت اپل واچ اولترا یک کادو دیجیتال برای دختران است.

گجت اپل واچ اولترا یک کادو دیجیتال برای دختران - مجله زنان
گجت اپل واچ اولترا یک کادو دیجیتال برای دختران – مجله زنان

یکی از جدید ترین ساعت هایی که از آن رونمایی شده و فول امکانات است، اپل واچ اولترا می باشد که در دمای کمتر از 20 درجه و بیش از 50 درجه ی سانتی گراد بدون هیچ مشکلی کار می کند.
این ساعت قطب نما و مسیر یاب داشته که قادر به علامت گذاری مسیر طی شده می باشد تا در صورت گم کردن راه، از این طریق مسیری که در ساعت ثبت شده را دنبال کنید. همچنین دارای دکمه آژیر اورژانسی می باشد که در صورت جراحت یا گم شدن با فشار دادن این دکمه، صدای آژیر محدوده ی 180 متری را پوشش می دهد. همچنین با فناوری جدید L5 جی پی اس دقیق دارد.
یکی دیگر از ویژگی های جذاب این ساعت، کارکرد آن در عمق 40 متری آب است که این قابلیت به درد غواصان می خورد و با برنامه Depth اطلاعات خوب و کاربردی به شناگران عزیز می دهد.

گجت آنالیز خودکار ادرار Withings U-Scan یکی از گجت های کاربردی خانه است.

گجت آنالیز خودکار ادرار Withings U-Scan یکی از گجت های کاربردی خانه - مجله زنان
گجت آنالیز خودکار ادرار Withings U-Scan یکی از گجت های کاربردی خانه – مجله زنان

یکی از گجت های عرضه شده در سال 2023 توسط شرکت Withings محصول u-scan است. این گجت وسیله ای کوچک به رنگ سفید بوده که در سرویس بهداشتی نصب می شود. این گجت هوشمندانه ادرار افراد را آنالیز کرده و توسط وای فای، اطلاعات و نتایج به دست آمده را به گوشی موبایل فرد، ارسال می کند.
در واقع با این دستگاه دیگر نیازی نیست هر ماه برای رفتن به آزمایشگاه ها هزینه کنید، بلکه با خرید این گجت می توانید از کمبود های بدن خود مطلع شوید. به کمک این محصول از شرایط بدن خود آگاه می شوید و همچنین توصیه های پزشکی و تغذیه ای لازم را به شما پیشنهاد خواهد داد.
غربالگری ادرار، سریع ترین راه برای تشخیص سلامت بدن است که گجت U-scan با حسگر حرارتی خود، ورود ادرار را تشخیص داده و سپس اطلاعات ادرار را به غلاف های آزمایشگاهی خاصی ارسال می کند که از این طریق، از چند جهت مختلف ادرار آزمایش و بررسی خواهد شد؛ در نهایت از قسمت خروجی دستگاه، ادرار تخلیه می گردد. لازم است به این موضوع هم اشاره کنیم که دستگاه ذکر شده قابلیت شارژ دارد.
یکی از جالب ترین قابلیت های این دستگاه برای زنان، تشخیص ph و هورمون بدن بوده که از این طریق روز های تخمک گذاری را پیش بینی می کند.

گجت چاپگر آرایش L’Oreal یکی از گجت های سرگرم کننده برای زنان و دختران است.

گجت چاپگر آرایش L’Oreal یکی از گجت های سرگرم کننده برای زنان و دختران - مجله زنان
گجت چاپگر آرایش L’Oreal یکی از گجت های سرگرم کننده برای زنان و دختران – مجله زنان

شرکت فرانسوی L’Oreal، یکی از بهترین برند های آرایشی شناخته شده در دنیا است که بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی را تولید می کند. یکی از محصولات جدید این شرکت، چاپگر آرایش است.
این دستگاه با فناوری جدید خود، قادر است ابرو هایی زیبا و قرینه را برایتان چاپ کند. محصول نام برده بدون استفاده از برس های ریمل، قادر است در سریع ترین زمان ممکن به ابرو های شما فرم دهد. در واقع این چاپگر دستگاهی است که از طریق بلوتوث کار می کند و شما می توانید مدل و ضخامت ابرو را از طریق گوشی انتخاب کرده و به داده های دستگاه دهید. بر خلاف تصور افراد، این دستگاه کوچک و کم جا می باشد و پیش بینی شده در سال 2023 وارد بازار شود.

5/5 - (1 امتیاز)