• دیالوگ پیروزی: “عشق نیروی راهنمای من است و من آن را بدون زحمت به زندگی خود جذب می کنم. من سزاوار عشقی عمیق و معنادار هستم که مرا پرورش دهد و حمایت کند. من برای دادن و دریافت عشق در خالص ترین و معتبرترین شکل آن باز هستم و قلبم سرشار از عشق و شفقت نسبت به خود و دیگران است.”
 • راز ماندگاری ادو پرفیوم یا عطر چیست؟

  راز ماندگاری ادو پرفیوم یا عطر چیست؟

  راز ماندگاری یک عطر شامل چندین عامل است که می ‌تواند تأثیرگذار باشد. حال این سوال ممکن است برای شما پیش بیاید که ماندگاری عطر بیشتر است یا ادکلن؟ که در این مطلب عوامل موثر بر ماندگاری عطر یا ادکلن را برشمردیم.

  ترکیب رایحه: ترکیب نت ‌های مختلف در یک عطر می ‌تواند تأثیر زیادی بر ماندگاری آن داشته باشد. برخی از نت ‌ها ماندگاری بیشتری دارند و در طول زمان تغییرات کمتری نشان می‌ دهند. حضور نت های چوبی و پایه های شیرین می‌تواند به ماندگاری بیشتر کمک کند.

  غلظت عطر: ادوپرفیوم عموما غلظت بالاتری نسبت به ادو تویل دارد. این به معنای حضور مقدار بیشتر از رایحه در ترکیب عطر است و می ‌تواند منجر به ماندگاری و پخش بوی بیشتری شود.

  کیفیت عطر: برند های معتبر و با کیفیت معمولاً از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون دقیق استفاده می ‌کنند که می ‌تواند به ماندگاری عطر کمک کند. مثلا پرفیوم د مارلی، یک برند معروف و با شهرت است و با توجه به این موضوع، ممکن است به دلیل استفاده از مواد با کیفیت بالا و تکنیک ‌های تولید پیشرفته، ماندگاری عطر بهبود یابد.

  روش استفاده از عطر : روش صحیح استفاده از عطر نیز می‌تواند تأثیری در ماندگاری آن داشته باشد. برای افزایش ماندگاری ادو پرفیوم، می ‌توانید از روش‌ها و تکنیک‌ های زیر استفاده کنید:

  • انتخاب نقاط استراتژیک برای اسپری: اسپری عطر را روی نقاطی از بدن بپاشید که حرارت بیشتری تولید می‌کنند و جریان هوا کمتری در این نقاط وجود دارد. برای مثال، داخل مچ دست، پشت گوش، پشت زانو ها، پشت گردن.
  • پوست را به خوبی تمیز کنید: پوستتان را قبل از استفاده از ادو پرفیوم به خوبی تمیز نمایید؛ همچنین پوست خشک می ‌تواند عطر را به خود جذب کند و ماندگاری آن را کاهش دهد پس پوست مرطوب را مرطوب کرده تا بوی عطر بهتر جا بیفتد و ماندگاری آن را افزایش دهد.
  • استفاده از لوسیون یا روغن بدن: قبل از اسپری عطر، از یک لوسیون با همان بوی عطر استفاده کنید. این کار باعث می‌ شود که عطر روی پوست چسبیده و ماندگاری آن افزایش یابد.
  • تنظیم اسپری: تعداد اسپری ‌هایی که استفاده می‌ کنید، نقش مهمی در ماندگاری عطر دارد. در ابتدا، با تعداد کمی از ادو پرفیوم شروع کنید و سپس در صورت لزوم تعداد اسپری‌ ها را افزایش دهید.
  • نگهداری در محیط مناسب: عطر را در محیط خشک و خنک نگهداری کنید. حرارت و رطوبت می ‌توانند باعث تغییر رایحه و کاهش ماندگاری عطر شوند.

  خرید ادوپرفیوم یا عطر اصل

  چنانچه به دنبال یک عطر با ماندگاری بسیار زیاد هستید، ما ادوپرفیوم زنانه را پیشنهاد می ‌کنیم؛ اما از آنجایی که یک ادوپرفیوم یا عطر اصل یک کالای وارداتی است، قطعاً امکان نمونه ‌های فیک و تقلبی از آن در بازار وجود دارد. پس برای خرید عطر اصل می توانید تحقیق بیشتری انجام دهید.

  5/5 - (2 امتیاز)