آشنایی با هتل های ارزان قیمت اسپانیا

آشنایی با هتل های ارزان قیمت اسپانیا

آشنایی با هتل های ارزان قیمت اسپانیا

اسپانیا یا Spain یکی از کشورهای، عضو شنگن است. زبان رسمی مردم اسپانیا، اسپانیایی (Spanish) است. علاوه بر خود کشور اسپانیا، اسپانیایی زبان مادری ۳۵۸ میلیون نفر شناخته می‌شود. و زبان رسمی تمام کشورهای قاره آمریکا بجز کانادا، ایالات متحده و برزیل، اسپانیایی است. پس اگر اسپانیایی بیاموزید، براحتی می توانید خودتان برای رزرو هتل یا هاستل، در اسپانیا اقدام کنید.

این کشور با آب و هوایی معتدل، یکی از بهترین کشورها و ارزان قیمت ترین، مقصدهای سفر است. اسپانیا علی رغم توریستی بودن، ارزانتر از کشورهای همسایه خود، از جمله فرانسه است. هزینه های زندگی و سفر به اسپانیا، مناسب است و این باعث شده گردشگر بیشتری جذب کند.

آشنایی با هتل‌ های ارزان قیمت بارسلون

هتل (Hotel Oasis) : یک هتل دو ستاره در بارسلون است، که از موقعیت خوبی برخوردار است. از هتل تا ساحل تنها ۱۰ دقیقه، پیاده‌ روی فاصله است. و به راحتی می‌توان به بخش‌ های مختلف شهر، دسترسی داشت.

هتل (Chic & Basic Ramblas) : یک هتل دو ستاره  در بارسلون، اسپانیا است که در مرکز شهر قرار دارد. تمامی اتاق‌های هتل، دارای اینترنت وای فای است. و گردشگران می‌توانند، از خوردن یک صبحانه بی‌نظیر در تراس هتل لذت ببرند.

هتل (Hotel Atlas) : یک هتل ۳ ستاره میان‌ رده است. که با ۱۹ دقیقه، پیاده‌ روی می‌توان به ساحل رسید. این هتل دارای طراحی، عالی است و در یک مکان آرام قرار دارد.

هتل (Mesón Castilla Atiram Hotels) : یک هتل دو ستاره در بارسلون اسپانیا است، که در مرکز شهر قرار دارد. تمامی اتاق‌ های، هتل دارای اینترنت وای فای است. و مهمانان می‌توانند از خوردن یک صبحانه بی‌نظیر، در تراس هتل لذت ببرند.

هتل آپارتمان (Tibidabo Apartments) : یک ویلای قدیمی با باغی زیبا است. که در تپه‌های شمالی بارسلونا قرار دارد. ایستگاه متروی Vall d’Hebron ،تنها کمتر از ۱۰ دقیقه پیاده‌ روی با آن فاصله دارد.

هتل (Apartamentos Atica) : یک هتل سه ستاره میان‌ رده است. که هتل آپارتمانی شیک با امکاناتی نظیر تهویه مطبوع، اینترنت بی‌سیم، در تمامی اتاق‌ها و تلویزیون ماهواره‌ای است.

هتل (Sunotel Junior) : در نزدکی میدان Francesc Macià قرار دارد، و هتلی ۳ ستاره و میان‌ رده است. در تمامی بخش‌ های هتل، اینترنت در دسترس است. و از تراس هتل، یک منظره پاناروما را به مهمانان خود می‌ بخشد.

مقالات مرتبط:

سفر توریستی به کانادا

آشنایی با پاتایا

داستان درون شب

5/5 - (3 امتیاز)

ویدیوهای آپارات

معرفی کتاب | بهترین تجربیات زندگی و کسب کار