تابستان امسال چه عطری بزنیم؟

تابستان امسال چه عطری بزنیم؟

انتخاب عطر برای تابستان

در آغاز تابستان این سؤال بسیاری، از افراد است که از چه عطری استفاده کنیم؟ عطرهای گرم، شیرین و ماندگاری، که در آغاز بهار و پاییز و زمستان طرفداران بسیاری دارند، مناسب این فصل تیستند. در تابستان بهتر است، از عطرهای خنک استفاده شود. شادابی و طراوت و تازگی عطرهای خنک تابستانی‌تر است.

چه نوع عطری مناسب تابستان است؟

در تابستان گرمای هوا و تعرق زیاد، ماندگاری عطر را کم می‌کند. برای جلوگیری از تکرار دفعات عطر زدن می‌توانید، از عطرهای با روغن بیشتر استفاده کنید. این عطرها ماندگاری بیشتری دارند. غلظت روغن عطر، بین 12 تا 30 درصد برای تابستان مناسب است. عطری که احساس خنکی، تازگی و شادابی دارد برای تابستان مناسب‌تر است. عطری را انتخاب کنید، که سرما را القا کند. عطری که خنکی برف‌های زمستانی را به یاد شما بیاورد. عطرهای خنک، ترش، تلخ و سرد برای تابستان مناسب‌اند.

چه رایحه و نت‌هایی مناسب تابستان است؟

به مواد تشکیل‌دهنده عطر دقت کنید. عطرهای تابستانی دارای نت‌هایی با بوی نعناع هندی، ترشحات گوارشی نهنگ عنبر، چوب سدر، خیار، صندل سفید، شکوفه لیمو، چوب خیس‌خورده، زیره، هندوانه، رزماری، مرکبات، ترنج، پرتقال، ترخون، رایحه دریا، ماندارین و آویشن از جمله نت‌های تابستانی هستند. در کل رایحه وحشی و جنگلی، مناسب این فصل است.

عطرهای خنک و ترش مناسب تابستان

عطر زنانه Voyage Hermes بوی ترش و خنکی دارد. این عطر خنک و متفاوت، برای تابستان انتخاب خوبی است. عطر زنانه BLV Eau de te نیز رایحه خنک و ترش و تند دارد. عطر مردانه L Eau Par Wild Ph رایحه خنک، ترشی و شیکی دارد. عطر خنک چای سبز الیزابت آردن  نیز تابستانی است. عطر کول واتر فروزن از برند دیویدوف و  ادکلن رویال واتر برند گرید، نیز برای این فصل پیشنهاد می‌شوند. عطر Yves Saint Laurent L’Homme Sport ایو سن لورن لوم، با بوی چوب و مرکبات و گشنیز خنک، ترش و تلخ است. عطر هوم کولون Homme Cologne نیز رایحه ترش و خنک و شادابی دارد.

عطرهای خنک و تلخ

عطر تابستانی و مردانه Emblem نیز با بوی خنک، ولی تند برای تابستان مناسب است. ادکلن زنانه Deseo دارای رایحه‌ای تلخ و خنک است. رایحه عطر مردانه Essential خنک و تلخ است. نت‌های این عطر بوی چوب و جنگل دارد. فراری سیدر اسنس نیز رایحه خنک و تلخی دارد، و عطر ملایمی به‌حساب می‌آید. ناتیکا وییج Nautica Voyage عطری نیمه شیرین، تلخ، خنک و دریایی است. عطر خنک و تلخ Burberry Mr Burberry بوربری مستر بوربری، عطر شیک و مردانه‌ای است. عطر دریایی و تلخ کنت کول ری اکشن Kenneth Cole Reaction عطری، خنک با رایحه‌ای شاداب و مناسب تابستان است.

عطر خنک و ملایم

عطرهایی با رایحه زنبق، آویشن، نعناع فلفلی، رزماری و خیار عطرهای ملایم هستند. در نت عطرهای ملایم، از بوی گل‌ها و بوی جنگل و رایحه دریا استفاده شده است. یکی از این عطرها ادکلن CK One Summer است. که رایحه دریا و مرکبات و گل دارد، و عطری اسپرت است. عطر In Motion Blue نیز خنک و ملایم است. این عطر با رایحه نعناع، چوب صندل و هل ملایم و خنک و مناسب آقایان است. عطر زنانه In The Mood For Love Tender با بوی، توت و مرکبات و سرو عطری ملایم و شاداب است. عطر L’Eau par Eau Indigo Pour از برند کنزو، نیز با رایحه مرکبات زنانه، خنک و تابستانی است. 

با عطر تابستانی خود دیگران را جذب کنید
برای تابستان به دنبال عطرهایی که شما را خنک کند بگردید. رایحه دریا، چوب خیس‌خورده، سدر را دنبال کرده و ترکیبی از ترشی، تلخی و خنکی را انتخاب کنید. تا بوی شیرین و گرم عطر قدیمی زمستانی‌تان، منجر به آزرده شدن اطرافیان نشود.

مقالات مرتبط:

ترفندهایی برای ماندگاری عطر

آرایش صورت و ست کردن نوع آرایش

۶ نکته در خرید عطر که بهتر است بدانید

5/5 - (4 امتیاز)

ویدیوهای آپارات

معرفی کتاب | بهترین تجربیات زندگی و کسب کار